Realizacje / referencje

Klienci cenią nasze torby reklamowe z logo

 

MM-flex oferuje swoim klientom torby reklamowe z logo będące połączeniem wytrzymałości oraz designu zapewniającego skuteczną reklamę. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom zrealizowanych projektów możemy zagwarantować Państwu usługę najwyższej jakości w korzystnej cenie. Wszystkie nadruki na torbach wyróżnia bardzo wysoka szczegółowość, której uzyskanie możliwe jest dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferując Państwu szereg różnego rodzaju toreb, możemy zaoferować kompleksową usługę dla firm z praktycznie każdej branży. Wśród naszych zrealizowanych projektów znajdują się torby papierowe oraz foliowe każdego typu. W zależności od branży firm, z którymi współpracujemy, dobieramy optymalne rozwiązania będące najlepszym rozwiązaniem dla Państwa biznesu. O zadowoleniu firm, które z nami współpracują, świadczą wystawione przez nie referencje:

Firma MM-flex wykonała dla nas papierowe torby reklamowe.

Dostosowała się zarówno do już istniejącego projektu jak i zaproponowała kilka ulepszeń, które jednocześnie obniżyły całkowity koszt zamówienia.

Atlanta Poland S.A.

Nasza współpraca z firmą MM-flex sięga początków naszej działalności (lata 90-te XX wieku).

Wysoko oceniamy panujące w firmie MM-flex standardy obsługi, pomoc opiekuna przy zapytaniach lub rozwiązywaniu problemów.

Lobos

Od kilku lat MM-flex wykonuje dla ZMK „SAS” zarówno torby foliowe, jak i okolicznościowe torby papierowe.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości toreb dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MM-flex.

SAS

MM-flex Sp. z o.o.

ul. Ks. Jana Gałeczki 76
41-506 Chorzów
tel. +48 32 42 88 100
fax: +48 32 42 88 122
info@mmflex.pl

rzetelnafirma

Zawsze w Twoim zasięgu

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex

EuropeSlovakiaCzechGerman