Kontakt / dane adresowe

MM FLEX z siedzibą główną na Śląsku

MM-flex to firma oferująca torby reklamowe, której siedzibą jest Śląsk, a dokładniej Chorzów. Jednakże swoje usługi kierujemy do firm z całego kraju – zrealizowaliśmy już około 30 tysięcy zleceń dla klientów z każdego zakątka Polski. Nasz sukces możliwy jest dzięki zaufaniu, którym darzą nas współpracujące z nami firmy oraz korzystaniu z nowoczesnych technologii zapewniających najwyższą jakość nadruku. Aby mieć gwarancje, że znajdziecie Państwo u nas wszystkie opakowania, które wykorzystane mogą być w Waszej branży, oferujemy szeroki wachlarz toreb papierowych oraz foliowych.

Wszystkie dostępne u nas usługi dostępne są w bardzo korzystnej cenie, która będzie przystępna nawet dla małych firm. Oferujemy szeroki wybór kolorów, materiałów i rozmiarów. Realizujemy zarówno gotowe projekty graficzne, jak i tworzymy je dla Państwa od A do Z. Ustalając nasz asortyment, kładziemy duży nacisk na rozwiązania przyjazne środowisku, dlatego w naszej ofercie znajdziecie szereg produktów ekologicznych, w tym eleganckie torby reklamowe wykonane z braząwo-szarego papieru Kraft Eko.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą toreb reklamowych zarówno klientów ze Śląska, jak i z całego kraju. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 -16.00

Siedziba spółki i biuro zarządu:
41-506 Chorzów, ul. Jodłowa 11

tel. +48 531 531 482
tel. +48 531 531 483
info@mmflex.pl

MM FLEX sp. z o.o.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony