Realizacje / referencje

Klienci cenią nasze torby reklamowe z logo

 

MM-flex oferuje swoim klientom torby reklamowe z logo będące połączeniem wytrzymałości oraz designu zapewniającego skuteczną reklamę. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i tysiącom zrealizowanych projektów możemy zagwarantować Państwu usługę najwyższej jakości w korzystnej cenie. Wszystkie nadruki na torbach wyróżnia bardzo wysoka szczegółowość, której uzyskanie możliwe jest dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Oferując Państwu szereg różnego rodzaju toreb, możemy zaoferować kompleksową usługę dla firm z praktycznie każdej branży. Wśród naszych zrealizowanych projektów znajdują się torby papierowe oraz foliowe każdego typu. W zależności od branży firm, z którymi współpracujemy, dobieramy optymalne rozwiązania będące najlepszym rozwiązaniem dla Państwa biznesu. O zadowoleniu firm, które z nami współpracują, świadczą wystawione przez nie referencje:

Z produktów oferowanych przez firmę MM-Flex jesteśmy bardzo zadowoleni.

Zwraca uwagę życzliwe podejście do klienta. Firma świetnie identyfikuje potrzeby kontrahenta.

DUHAN Sp. z o.o.

Od kilku lat MM-flex wykonuje dla ZMK „SAS” zarówno torby foliowe, jak i okolicznościowe torby papierowe.

Przywiązujemy dużą wagę do jakości toreb dlatego jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą MM-flex.

SAS

Nasza współpraca z firmą MM-flex sięga początków naszej działalności (lata 90-te XX wieku).

Wysoko oceniamy panujące w firmie MM-flex standardy obsługi, pomoc opiekuna przy zapytaniach lub rozwiązywaniu problemów.

Lobos

Firma MM-flex wykonała dla nas papierowe torby reklamowe.

Dostosowała się zarówno do już istniejącego projektu jak i zaproponowała kilka ulepszeń, które jednocześnie obniżyły całkowity koszt zamówienia.

Atlanta Poland S.A.

Wysoko oceniamy jakość towaru. Nie mamy najmniejszych zastrzeżeń co do przebiegu zamówienia, pracownicy Działu Klienta odznaczają się wysoką kulturą osobistą i chęcią pomocy w razie najmniejszych wątpliwości.

W przyszłości z pewnością ponownie podejmiemy współpracę z firmą MM-flex. Serdecznie polecamy.

Wydawnictwo RM

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony