Torby i produkty papierowe z nadrukiem

torby papierowe z nadrukiem
torby z papieru
papierowa torba z nadrukiem
papierowe teczni z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem tworzone przez firmę MM-flex to najwyższej jakości produkty. Używamy nietoksycznych i neutralnych dla środowiska materiałów nadających się do ponownego wykorzystania, czyli do recyklingu. Aby otrzymać cennik na torby papierowe z nadrukiem, czekamy na państwa kontakt. Jako producent toreb staramy się dbać, nie tylko o zadowolenie naszych klientów, ale także o ekologię. Torby papierowe, które mogą państwo zamówić w naszym sklepie online, podzieliliśmy na kilka kategorii: torby standard, torby ozdobne z nadrukiem, fałdowe i krzyżowe oraz, od niedawna w naszej ofercie, teczki firmowe. Nadruki wykonywane na naszych torbach charakteryzują się trwałością oraz nieograniczonymi możliwościami. Wykonujmy nadruki od najprostszych grafik aż do pełno formatowych zdjęć. Wszystkie projekty wykonywane są po konsultacjach z klientami, by jak najlepiej dopasować produkty do państwa potrzeb. Każda produkcja to indywidualna i niepowtarzalna torba. Od zgłoszenia projektu aż do dostarczenia toreb mogą państwo liczyć na nasze wsparcie.

Torby papierowe z nadrukiem

Do tworzenia toreb papierowych z nadrukiem używamy różnych rodzajów papieru, w zależności od zapotrzebowania i przeznaczenia produktu. Wśród nich wyróżniamy papier kredowy, kraft, offset oraz papier ozdobny. Ich gramatura waha się od 70 do 350 g/m2 zatem sprawdzają się zarówno w przypadku delikatnych i lekkich torebek, jak i wytrzymałych, grubych teczek. Masy barwiące dają możliwości nieograniczonego barwienia i druku, a struktura pozwala tworzyć oryginalne rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Różne rodzaje papieru!
  • Kraft – dostępny w kolorach: szarym i białym, w wersjach gładkich i prążkowanych. Gramatura od 70 do 130 g/m2
  • Kreda – w ofercie posiadamy mocno zróżnicowaną gramaturę papieru od 150 do 350 g/m2
  • Offset – papier dostępny w gramaturach 150 lub 170 g/m2.
  • Ozdobny – kilkaset rodzajów papierów ozdobnych, indywidualnie barwionych w masie, posiadających oryginalną strukturę
Szeroka paleta kolorystyczna!

Torba może mieć dowolny kolor uzyskany przez zadruk całopowierzchniowy lub barwienie w masie.

Pofesjonalny nadruk!

Niemal dowolny nadruk – od nieskomplikowanego, jednokolorowego, umiejscowionego w centralnej części torby do wielokolorowego, fotorealistycznego zdjęcia, zajmującego całą powierzchnię torby- również zakładki.

Każda produkcja dopasowana jest do indywidualnych preferencji i wymagań klientów. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony