Fałdowe i krzyżowe torby papierowe z nadrukiem

  • Torebki papierowe stosowane najczęściej w branży spożywczej do wypieków, których zastosowanie rozszerzyło się również do pakowania drobnego asortymentu w aptekach i drogeriach.
  • Produkowane w postaci torebek płaskich, z fałdami bocznymi lub z sześciokątnym dnem (na produkty sypie, jak mąka, bułka tarta). Wykonywane z papierów: białego, szarego Kraft, tłuszczoszczelnych i laminowanych z atestem do pakowania żywności.
  • Torebki fałdowe dostępne są w dodatkowej opcji z foliowym okienkiem.
torebki papierowe z nadrukiem

Torebki papierowe z nadrukiem

Torebki papierowe z nadrukiem to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają ekologicznych i trwałych toreb do pakowania produktów spożywczych, przede wszystkim wypieków, jak również drobnego asortymentu drogeryjnego lub aptecznego. Torebki papierowe tworzone są z najwyższej jakości papieru o stosunkowo niewielkiej gramaturze, dzięki czemu są lekkie i delikatne będąc jednocześnie wytrzymałymi. Do ich produkcji używamy białego i szarego papieru Kraft, który dodatkowo jest odpowiednio dostosowany do przechowywania żywności. Posiadają atest do pakowania produktów spożywczych, są tłuszczoszczelne i dodatkowo laminowane, by znajdujące się wewnątrz towar nie niszczył papieru oraz zapewniał odpowiedni komfort dla użytkowników. Torebki papierowe z nadrukiem dostępne są również w opcji z foliowym okienkiem, które wygląda wyjątkowo estetycznie, a także posiada względy praktyczne, z łatwością można sprawdzić, co jest w środku bez otwierania torebki.

Torebki papierowe z nadrukiem wytwarzamy w postaciach płaskich torebek z bocznymi fałdami, przeznaczone do pakowania pieczywa, i drobnych artykułów, lub z sześciokątnym dnem na produkty sypkie typu mąka, bułka tarta. Torby te, zwłaszcza te płaskie, są z reguły jednorazowego użytku, dlatego też przykładamy dużą wagę do ekologii, wszystkie torby są przyjazne środowisku, nadają się do powtórnego przetworzenia. Dbamy o najwyższą jakość produkcji i obsługi. Nadruki na torebkach nie zawierają szkodliwych chemicznych związków. Ich trwałość i jakość potwierdzają liczni zadowoleni klienci. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony