O nas / cel firmy

Nadrzędnym celem firmy MM-flex jest dostarczanie najwyżej jakości toreb reklamowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców. Dzięki wąskiej specjalizacji i latom doświadczenia na rynku, nasi handlowcy zapewniają profesjonalną i unikalną obsługę każdego klienta. Produkowane przez nas torby gwarantują oryginalną, tanią i skuteczną promocję każdej marki, produktu, firmy czy instytucji.

Reklamówki z nadrukiem

Jednym z najlepszych sposobów na wzbudzenie świadomości marki w branży handlowej są reklamówki z nadrukiem. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jakiego wzoru używa Biedronka, Lidl, czy Tesco. W czym tkwi sekret tak udanej promocji swojej marki? Torby foliowe z nadrukiem wiążą się z ich długotrwałą emisją, która w okresie swojego „kolportażu” zaczyna się kojarzyć nie tylko z określonymi miejscami, lecz także z jakością, czy nawet zachowaniami konsumenckimi.

Reklamówki z nadrukiem wpływają też bezpośrednio na osoby, które nie są klientami danej sieci, ponieważ przy tak szerokim zasięgu, nie sposób ich nie widzieć. Sprawia to, że potencjalni klienci zaczynają się „oswajać” z daną marką i ostatecznie decydują się na osobiste przetestowanie jej jakości. Jednak nasza oferta jest kierowana nie tylko do dużych sieci hipermarketów. Bardzo skorzystają na niej także piekarnie, mniejsze sklepy odzieżowe, obuwnicze, sportowe, spożywcze, czy każde inne miejsce, które każdego dnia wydaje dużą ilość towaru.

W zależności od wybranego rodzaju tworzywa i sposobu jego obróbki możemy otrzymać reklamówki o określonej grubości, co pozwala nam uzyskać pożądaną jakość, a także dostosować opakowanie do ciężaru pakowanych produktów. Jeżeli natomiast chodzi o nadruki, to dysponujemy paletą zawierającą kilkanaście tysięcy różnych odcieni, dlatego z pewnością zaprojektowane logo czy wzór będą się świetnie prezentowały i przyciągną uwagę wielu nowych klientów.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia lub uzyskania informacji. Chętnie pomożemy dobrać jak najlepsze reklamówki z nadrukiem, a tym samym zwiększyć Państwa sprzedaż.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony