O nas / FAQ

Torby reklamowe FAQ – czyli odpowiedzi na najczęstsze pytania w formie online

Dlaczego MM-flex jest liderem branży toreb reklamowych?

Tworzone przez naszą firmę torby reklamowe dostępne w sklepie online tworzone są z najwyższej jakości materiałów. Charakteryzują się trwałością oraz dobrym gatunkowo drukiem. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnoście naszych produktów, działalności oraz wytwarzania toreb reklamowych znajdą państwo poniżej.

Czy MM-flex dostarcza tylko torby z nadrukiem?

Specjalizujemy się w wytwarzaniu toreb papierowych i foliowych z indywidualnymi nadrukami, jednak w ofercie posiadamy także inne opakowania, takie jak: woreczki do zastosowań spożywczych, papierowe torebki piekarnicze, foliopaki na przesyłki kurierskie, teczki. O szczegóły oferty prosimy pytać naszych regionalnych przedstawicieli handlowych.

Czy MM-flex oferuje standardowe torby?

Każdy produkt oferowany przez MM-flex jest dostarczany na zamówienie i dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta. Uniwersalna, standardowa torba nie istnieje, bo każda branża i przedsiębiorstwo charakteryzuje się innymi potrzebami.

Od czego zależy wytrzymałość toreb?

Wytrzymałość toreb uzależniona jest od wielu czynników (m.in. rodzaju materiału, grubości, typu uchwytu). Kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym otrzymasz bezpłatną konsultację i próbki różnych toreb. Nasz specjalista, korzystając ze zgromadzonych doświadczeń, pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Jakie rodzaje toreb oferuje MM-flex?

Jako jeden z największych dostawców toreb w Polsce, posiadamy cały, dostępny na rodzimym rynku, wachlarz toreb foliowych i papierowych: torby z polietylenu typu market i dkt, ucho, koszulka oraz torby papierowe z papierów Kraft, kredowych, offsetowych, powlekanych, tłuszczoodpornych i wielu innych.

Czym różni się folia LDPE od HDPE?

Polietylen LD od HD różni się gęstością tworzywa. LDPE to folia miękka, gładka w dotyku, błyszcząca i rozciągliwa. HDPE jest matowa, twardsza i szeleszcząca. Przy zastosowaniu dużej grubości folie HDPE są znacznie sztywniejsze. Oferujemy także rozwiązanie pośrednie: folię MDPE, bilansującą cechy obu tworzyw.

Czym różni się papier Kraft, kredowy i offsetowy?

Papiery Kraft, kredowy i offsetowy różnią się gramaturą, fakturą i zastosowaniem. Nasz przedstawiciel handlowy przedstawi wszystkie najważniejsze cechy oraz pomoże dobrać najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom surowiec.

Jakie kolory można nadrukować na torbach?

Możemy nanieść na torbę niemal każdy kolor z palety Pantone (w tym metaliczne złoty i srebrny) oraz mieszaninę podstawowych kolorów farb drukarskich CMYK – kilkanaście milionów odcieni!

Jakie są możliwości nadruku na torbach?

Możemy nadrukować zarówno proste elementy w pełnym kolorze jak i skomplikowaną wielokolorową, fotorealistyczną grafikę. O szczegóły prosimy zapytać handlowca.

Ile kosztuje projekt graficzny nadruku?

Dla naszych klientów oferujemy darmową usługę przygotowania projektów graficznych. W przypadku niezrealizowania zamówienia pobieramy ryczałt za pracę grafika w postaci 50 zł netto za projekt.

Czy przed rozpoczęciem produkcji otrzymam próbkę swojej torby?

Z uwagi na złożoność procesów produkcyjnych, koszt przygotowania jednego egzemplarza torby jest niemal identyczny z kosztem stałym przygotowania całej partii. W związku z powyższym, prototyp torby stanowiłby ponad trzy czwarte kosztów całego zlecenia, przez co nie praktykuje się tworzenia modeli. Nasi przedstawiciele handlowi są jednak wyposażeni w próbki całej naszej oferty, którą przedstawią w formie bezpłatnej konsultacji.

Ile kosztują torby?

Na cenę toreb składa się wiele czynników takich jak: rodzaj i grubość surowca, typ wykończenia torby (uchwyty, zakładki), rozmiar, rodzaj i rozpiętość nadruku na torbie, nakład. Nie sposób więc wprost odpowiedzieć na to pytanie. Szczegółowych informacji udzielają nasi przedstawiciele handlowi w trakcie przygotowania spersonalizowanej oferty.

Jakie są terminy realizacji zamówień?

Średnio od jednego do czterech tygodni, w zależności od zamawianego towaru i jego nakładu.

Ile kosztuje dostawa?

Na terenie Polski, Czech i Słowacji dostawa do jednego wyznaczonego punktu jest darmowa.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony