FAQ – najczęściej zadawane pytania

Torby reklamowe FAQ – czyli odpowiedzi na najczęstsze pytania w formie online

Czy MM-flex dostarcza tylko torby z nadrukiem?

Jesteśmy przekonani, że torby z nadrukiem oprócz funkcji opakowaniowej, pełnią istotną funkcję marketingowo-informacyjną, dla tego specjalizujemy się w wytwarzaniu toreb wyłącznie z indywidualnymi nadrukami. O szczegóły oferty prosimy pytać naszych przedstawicieli handlowych.

Od czego zależy wytrzymałość toreb?

Wytrzymałość toreb uzależniona jest od wielu czynników (m.in. rodzaju materiału, grubości, typu uchwytu). Kontaktując się z naszym przedstawicielem handlowym otrzymasz bezpłatną konsultację i próbki różnych toreb. Nasz specjalista, korzystając ze zgromadzonych doświadczeń, pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

Jakie rodzaje toreb oferuje MM-flex?

Jako jeden z największych dostawców toreb w Polsce posiadamy cały, dostępny na rodzimym rynku, wachlarz toreb foliowych i papierowych: torby z polietylenu typu market i dkt, ucho, koszulka oraz torby papierowe z papierów kraft, kredowych, offsetowych, powlekanych, tłuszczoodpornych i wielu innych a także torby materiałowe.

Czym różni się folia LDPE od HDPE?

Polietylen LD od HD różni się gęstością tworzywa. LDPE to folia miękka, gładka w dotyku, błyszcząca i rozciągliwa. HDPE jest matowa, twardsza i szeleszcząca. Przy zastosowaniu dużej grubości folie HDPE są znacznie sztywniejsze. Oferujemy także rozwiązanie pośrednie: folię MDPE, łączącą cechy obu tworzyw.

Czym różni się papier kraft, kredowy i offsetowy?

Papiery kraft, kredowy i offsetowy różnią się gramaturą, fakturą i zastosowaniem. Nasz przedstawiciel handlowy przedstawi wszystkie najważniejsze cechy oraz pomoże dobrać najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom surowiec.

Jakie kolory można nadrukować na torbach?

Możemy nanieść na torbę niemal każdy kolor z palety Pantone (w tym metaliczne złoty i srebrny) oraz mieszaninę podstawowych kolorów farb drukarskich CMYK – kilkanaście milionów odcieni!

Jakie są możliwości nadruku na torbach?

Możemy nadrukować zarówno proste elementy w pełnym kolorze jak i skomplikowaną wielokolorową, fotorealistyczną grafikę. O szczegóły prosimy zapytać handlowca.

Ile kosztuje projekt graficzny nadruku?

Dla naszych klientów oferujemy darmową usługę przygotowania projektów graficznych. W przypadku niezrealizowania zamówienia pobieramy ryczałt za pracę grafika w postaci 50 zł netto za projekt.

Czy przed rozpoczęciem produkcji otrzymam próbkę swojej torby?

Z uwagi na złożoność procesów produkcyjnych, koszt przygotowania jednego egzemplarza torby jest niemal identyczny z kosztem stałym przygotowania całej partii. W związku z powyższym, prototyp torby stanowiłby ponad trzy czwarte kosztów całego zlecenia, przez co nie praktykuje się tworzenia modeli. Nasi przedstawiciele handlowi są jednak wyposażeni w próbki całej naszej oferty, którą przedstawią w formie bezpłatnej konsultacji.

Ile kosztują torby?

Na cenę toreb składa się wiele czynników takich jak: rodzaj i grubość surowca, typ wykończenia torby (uchwyty, zakładki), rozmiar, rodzaj i rozpiętość nadruku na torbie, nakład. Nie sposób więc wprost odpowiedzieć na to pytanie. Szczegółowych informacji udzielają nasi przedstawiciele handlowi w trakcie przygotowania spersonalizowanej oferty.

Jakie są terminy realizacji zamówień?

Realizacja zamówień trwa zazwyczaj od jednego do czterech tygodni, w zależności od zamawianego towaru i jego nakładu. W przypadku nietypowych zamówień termin ustalany jest indywiduwalnie.

Ile kosztuje dostawa?

Na terenie Polski, Czech i Słowacji dostawa do jednego wyznaczonego punktu jest darmowa.

MM FLEX sp. z o.o.

ul. Jodłowa 11
41-506 Chorzów
tel.: +48 531-531-482
tel.: +48 531-531-483
info@mmflex.pl

© 2022 MM FLEX   Mapa strony