Foliopaki z nadrukiem producenta toreb foliowych MMflex

  • To rodzaj opakowania foliowego z paskiem klejącym, który daje możliwość trwałego zamknięcia. Istnieje możliwość wykonania uchwytu typu Market
  • Wykonywane są z folii LDPE o grubości od 30 do 100 mikronów.
  • Wykorzystywane są głównie w sprzedaży wysyłkowej, przez sklepy internetowe, domy wysyłkowe.

MM-flex, producent toreb foliowych z nadrukiem, w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości foliopaki. Stanowią one opakowanie z paskiem klejącym dające możliwość trwałego zamknięcia. Dodatkowo mogą do nich Państwo dołączyć specjalny uchwyt typu Market – dzięki niemu foliopak będzie można wygodnie przenosić. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są z folii LDPE, której grubość – w zależności od konkretnego produktu – oscyluje w granicy od 30 do 100 mikronów. Oferujemy foliopaki z nadrukiem na folii przeźroczystej lub barwionej we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Produkty tego typu mają szerokie spektrum zastosowań. Mogą być bowiem wykorzystywane przez firmy z wielu branż. Idealnie nadają się do pakowania różnorodnych towarów. Z tego powodu chętnie sięgają po nie sklepy internetowe oraz domy wysyłkowe.

MM-flex jest producentem toreb foliowych dbającym o każdy detal. Dlatego decydując się na nasze usługi, macie Państwo gwarancję kupna produktów wytrzymałych, które jednocześnie są bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – zapewni to stworzenie zupełnie unikalnego projektu, którego wygląd z pewnością zostanie zapamiętany przez Państwa klientów. Na naszych foliopakach możemy nadrukować dowolny nadruk. Może on być umieszczony w każdej części torby czy zajmować jej całą powierzchnię. Atrakcyjne foliopaki to skuteczny sposób na prostą, nieagresywną reklamę. Zapraszamy do pobrania makiety produktu, który pozwoli przygotować Państwu wstępny projekt foliopaku.

 

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony