Foliopaki z nadrukiem producenta toreb foliowych MMflex

  • To rodzaj opakowania foliowego z paskiem klejącym, który daje możliwość trwałego zamknięcia. Istnieje możliwość wykonania uchwytu typu Market
  • Wykonywane są z folii LDPE o grubości od 30 do 100 mikronów.
  • Wykorzystywane są głównie w sprzedaży wysyłkowej, przez sklepy internetowe, domy wysyłkowe.

Pobierz makietę produktu: pdf

MM-flex, producent toreb foliowych z nadrukiem, w swojej ofercie posiada także wysokiej jakości foliopaki. Stanowią one opakowanie z paskiem klejącym dające możliwość trwałego zamknięcia. Dodatkowo mogą do nich Państwo dołączyć specjalny uchwyt typu Market – dzięki niemu foliopak będzie można wygodnie przenosić. Oferowane przez nas produkty wytwarzane są z folii LDPE, której grubość – w zależności od konkretnego produktu – oscyluje w granicy od 30 do 100 mikronów. Oferujemy foliopaki z nadrukiem na folii przeźroczystej lub barwionej we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Produkty tego typu mają szerokie spektrum zastosowań. Mogą być bowiem wykorzystywane przez firmy z wielu branż. Idealnie nadają się do pakowania różnorodnych towarów. Z tego powodu chętnie sięgają po nie sklepy internetowe oraz domy wysyłkowe.

MM-flex jest producentem toreb foliowych dbającym o każdy detal. Dlatego decydując się na nasze usługi, macie Państwo gwarancję kupna produktów wytrzymałych, które jednocześnie są bardzo atrakcyjnie pod względem wizualnym. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – zapewni to stworzenie zupełnie unikalnego projektu, którego wygląd z pewnością zostanie zapamiętany przez Państwa klientów. Na naszych foliopakach możemy nadrukować dowolny nadruk. Może on być umieszczony w każdej części torby czy zajmować jej całą powierzchnię. Atrakcyjne foliopaki to skuteczny sposób na prostą, nieagresywną reklamę. Zapraszamy do pobrania makiety produktu, który pozwoli przygotować Państwu wstępny projekt foliopaku.

 

MM-flex Sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Gałeczki 76
41-506 Chorzów
tel. +48 32 42 88 100
fax: +48 32 42 88 122
kom. +48 531 244 133
info@mmflex.pl
Certyfikat rzetelności

rzetelnafirma

Made by logo biale techia Design by © 2016 MM-flex   Mapa strony

SlovakiaCzechGermanEnglish