Torby i produkty foliowe z nadrukiem

Torby foliowe z nadrukiem oraz reklamówki foliowe podzieliliśmy na kilka kategorii: torby market i DKT, torby reklamówki z uchem, torby koszulki, foliopaki oraz worki i woreczki. Wszystkie torby wykonywane są z nietoksycznego polietylenu w różnych kolorach i rodzajach, neutralnego dla środowiska. Ekologia jest dla nas bardzo istotną kwestią, więc zadbaliśmy także o to, by torby nadawały się do recyklingu. Jako producent dajemy możliwość zaprojektowania toreb z nadrukiem dopasowanych do państwa potrzeb i wymagań. Mnogość rodzajów folii pozwala na nieograniczone możliwości. Torby foliowe z nadrukiem i reklamówki sygnowane logiem i grafiką firmy bardzo pozytywnie wpływają na postrzeganie przez klientów, a także pozwalają zwiększyć zasięg reklamy, zwłaszcza jeśli są produktem najwyższej jakości- jak torby od MM-flex.

Najwyższą jakość potwierdzają używane przez nas materiały, folia, której grubość waha się od 9 do 100 mikronów, jest gwarancją trwałości nadruków oraz wytrzymałości samych produktów. Zapraszamy do kontaktu, nasz grafik wykona dla państwa bezpłatny projekt, aby jak najlepiej zaakcentować reprezentowane przez państwa firmę wartości. Oferujemy pomoc i doradztwo na każdym etapie tworzenia toreb, ponadto proponujemy darmową dostawę. Zapraszamy do przyjrzenia się naszym realizacjom i do kontaktu, by dowiedzieć się więcej o torbach i reklamówkach foliowych. Zaufanie naszych klientów oraz wieloletnia współpraca są dla nas największą nagrodą.

Różne warianty folii!

Grubość folii

rodzaje-folii_m2

Od 9 do 100 mikrometrów [μm]Rodzaje folii

Oferowane rodzaje folii

  • LDPE – miękka, gładka w dotyku, delikatnie rozciągliwa, błyszcząca
  • HDPE – sztywna, delikatnie szeleszcząca, nierozciągliwa, półmatowa
  • MDPE – bilansuje cechy LDPE i HDPE
  • CPP (CAST) – elastyczna, śliska w dotyku, wysoko transparentna
Dowolna kolorystyka!

kolory-folii_m1
kolory-folii_m2

W ofercie dostępna są folie: wysoko przezroczysta, transparentna z efektem mrożonego szkła oraz barwiona w masie w szerokiej palecie kolorów.

Pofesjonalny nadruk!

rodzaje nadruku

Niemal dowolny nadruk- od nieskomplikowanego, jednokolorowego, umiejscowionego w centralnej części torby do wielokolorowego, fotorealistycznego zdjęcia, zajmującego całą powierzchnię folii. Oferujemy dodatkowe rozwiązania w postaci nadruku matowego oraz połączenia na jednym produkcie nadruków matowych i błyszczących.

Każda produkcja dopasowana jest do indywidualnych preferencji i wymagań klientów. Zapraszamy do obejrzenia galerii naszych realizacji.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony