Torby reklamowe ucho producenta MMflex

  • Torby z uchwytem w postaci dogrzanej taśmy foliowej (soft loop). Uchwyty wykonujemy w różnych kolorach.
  • Produkowane z folii LDPE, MDPE i HDPE z dodatkową możliwością wykonania zakładki górnej i dolnej. Przedział grubość folii zaczyna się od wartości 35 a kończy na 100 mikrometrach.
  • Torby typu ucho wykorzystywane są głównie w sprzedaży detalicznej, do pakowania zakupów.

MM-flex jako producent priorytetem obejmuje torby reklamowe. Tworzone przez nas produkty są neutralne dla środowiska, w pełni nadające się do powtórnego przetworzenia. Dbamy o najwyższą jakość naszych wyrobów oraz ekologię by otrzymany przez państwa produkt spełniał wszelki standardy. Torby reklamowe z uchwytem w postaci dogrzewanej taśmy foliowej, wykonane zostały w technologii soft loop. Uchwyty tworzone są w dowolnych kolorach, pasujących zarówno do całości projektu, jak i do indywidualnych preferencji klientów. Używamy folii LDPE, MDPE oraz HDPE, czyli materiałów polipropylenowych o dużej gęstości, od 35 do 100 mikrometrów. Istnieje możliwość wykonania dodatkowej zakładki górnej i dolnej, by jeszcze bardziej zwiększyć wytrzymałość i wygodę użytkowania. Torby reklamowe produkowane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii nadruku, dzięki czemu najbardziej skomplikowane grafiki nie stanowią dla nas wyzwania.

Jako producent oferujemy wsparcie na każdym etapie produkcji toreb reklamowych. Reklamówki typu ucho doskonale sprawdzają się głównie w sprzedaży detalicznej. Dzięki temu, że są pojemne, bardzo wytrzymałe oraz wielorazowego użytku, mogą służyć do przenoszenia nawet ciężkich i niewygodnych zakupów. Dobrej jakości torby z logiem i grafiką nawiązującą do działalności firmy bardzo pozytywnie wpływają na postrzeganie wizerunku firmy.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony