O nas / historia

MM-flex- tworzymy torby reklamowe od 1991 roku

Nasze początki

MM-flex od początku lat 90. stale należy do grona największych dostawców tworzących torby reklamowe w Polsce.

Nasza historia rozpoczęła się w 1991 roku wraz z liberalizacją swobody zakładania i prowadzenia działalności gospodarczych. Dynamicznie rozwijający się wolny rynek spowodował powstanie wielu przedsiębiorstw, a wraz ze wzrostem konkurencji pojawiła się potrzeba reklamy, którą doskonale zaspakajają torby z firmowym nadrukiem.

Od początku działalności naszą misją jest wyznaczanie kierunku w obsłudze klienta biznesowego poprzez jej kompleksowość: stworzenie koncepcji, doradztwo, przygotowanie projektów graficznych, realizacja i dostawa towaru wraz ze wsparciem posprzedażowym. Pragniemy poszczycić się tym, że z wieloma klientami współpracujemy nieprzerwanie od ponad 30 lat!

Od handlu zagranicznego do wewnątrzwspólnotowej dostawy towarów

Od roku 2000 znaczący procent naszych realizacji to towar eksportowany do krajów ościennych, sąsiadujących z Polską. Integracja państw Europy Środkowej z Unią Europejską zwiększyła intensywność naszej działalność u południowych sąsiadów, a stale rozwijający się dział eksportu promuje polską przedsiębiorczość także na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Holandii i innych krajów.

Spółka handlowa i dalszy rozwój przedsiębiorstwa

W 2007 roku zmieniliśmy formę prawną przedsiębiorstwa na sp. z o.o., a dwa lata później rozpoczęliśmy uczestnictwo w programie Rzetelna Firma. Nasi dostawcy, zaopatrujący nas w surowce, dzięki którym tworzymy torby reklamowe, cenią nas za sumienność, wiarygodność i punktualne płatności. Rok 2009 to nowe produkty w naszej ofercie: torby i teczki papierowe z firmowym nadrukiem.

Ciągłe powiększanie działu handlowego i logistycznego spowodowało, że w 2012 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanej siedziby w Chorzowie przy ulicy Gałeczki. Będąc świadkami kolejnej rewolucji w sprzedaży, częściowego transferu handlu do internetu, zaoferowaliśmy naszym partnerom z e-commerce foliopaki kurierskie z firmowym nadrukiem (również w wersji z poręcznym uchwytem market).

Dziękujemy za zaufanie

Przez ostatnie 30 lat naszej działalności, realizując pond 30 000 tematów krajowych i zagranicznych, cały czas pamiętamy o tym, że handel polega na zrozumieniu, kim jest nasz partner oraz poznaniu jego potrzeb i oczekiwań, aby znaleźć najlepszy sposób na ich zaspokojenie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i pragniemy przypomnieć, że (parafrazując słowa Jeffa Bezosa): jeśli chcesz mieć 20 milionów klientów, to oznacza, że chcesz mieć 20 milionów toreb z nadrukiem!

lat doświadczenia

wariantów toreb i opakowań

zrealizowanych zamówień

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony