Torby ozdobne MMflex

  • Torby składane ręcznie z uchwytem wykonanym ze sznurka polipropylenowego, poliestrowego, bawełnianego bądź tasiemki rypsowej.
  • Posiadają wzmocnienie w postaci tekturki wklejanej na dno i w zakładce górnej.
  • Dostępne są różne rodzaje papierów, między innymi: Kraft, papier kredowy, offsetowy oraz cała gama papierów ozdobnych. W zależności od rodzaju papieru wykorzystuje się różną gramaturę (od 80 do 350 g/m^2)
  • Papier może być laminowany folią matową lub błyszczącą i dodatkowo uszlachetniony hot stampingiem (metaliczna folia), tłoczeniem wklęsłym lub wypukłym i punktowym lakierowaniem UV.
  • Torby papierowe ozdobne świetnie sprawdzają się jako element działań marketingowych (na konferencjach, targach, eventach).

Nasze torby wytwarzane są z nietoksycznych i neutralnych dla środowiska surowców nadających się do recyklingu. Głównym materiałem jest papier i różne jego rodzaje. Nadruki na torbach odznaczają się najwyższą jakością oraz trwałością. Wykonujemy torby według projektów i zapotrzebowania klientów, dzięki całopowierzchniowemu zadrukowaniu, bądź barwieniu w masie papier może mieć dowolny kolor. Podobnie w przypadku nadruku, od najprostszych grafik aż do wielokolorowych zdjęć zajmujących całą powierzchnię torby, nic nie stanowi dla nas problemu. Używany przez nas papier jest dobierany indywidualnie do preferencji i potrzeb klienta, jego struktura i gramatura waha się od 80 do nawet 350 g/m2.

Torby ozdobne składane są ręcznie, a uchwyty wykonane zostały ze sznurka polipropylenowego, poliestrowego, bawełnianego albo rypsowej tasiemki. Dzięki tekturce wklejanej na dno torby, a także w górnej zakładce, produkty są trwałe, stabilne i mocne, bez obaw utrzymają spory ciężar. Jednym z najczęściej używanych rodzajów papierów jest Kraft, charakteryzujący się swą prążkowaną fakturą, a także papier kredowy i offsetowy. Papier laminowany jest matową lub błyszczącą folią, korzystamy także z metody hop stampingu, czyli metalicznej folii, a także dodatkowo uszlachetniające tłoczenia wklęsłego i wypukłego, jak i lakierowania punktowego UV. Torby ozdobne to przede wszystkim świetny dodatek do działań marketingowych, przekazanie folderów, dokumentów czy drobnych podarunków w sygnowanej logo własnej firmy torbie oddziałuje bardzo pozytywnie na nasz wizerunek.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony