Kraft i eko Kraft – torby papierowe z nadrukiem

  • Torby z uchwytem papierowym skręcanym
  • W ofercie dostępny papier biały oraz prążkowany
  • Produkowane są z papierów Kraft albo kredowego o gramaturze od 70 do 130 g/m^2 (gramatura różni się w zależności od rodzaju papieru i rozmiaru torby).
  • Torby typu standard wykorzystywane są zarówno do pakowania produktów w sprzedaży detalicznej jak i do celów marketingowych (np. na konferencjach czy targach).

Torby papierowe z nadrukiem Kraft i eko Kraft- ich produkcja i hurt to jedna z gałęzi naszej działalności. Wykonane z najwyższej jakości papieru torby z nadrukiem to najlepsze rozwiązanie dla państwa firmy i działalności. Pozwalają na praktyczne podanie informacji handlowych na jej temat oraz na przekazanie folderów, czy upominków w wygodnym i ładnym opakowaniu. Torby wykonane zostały z papieru kredowego lub Kraft o gramaturze od 70 do 130 g/m2, która różni się w zależności od rodzaju papieru. Użyty materiał może być gładki lub prążkowany, a także biały bądź szary. Torby posiadają uchwyt papierowy skręcany, który dzięki swe wytrzymałości stanowi dodatkowe zabezpieczenie oraz gwarantuje trwałość i przyjemny wygląd. Hurt toreb papierowych z nadrukiem odbywa się poprzez naszą stronę internetową, gdzie mogą państwo zgłaszać swe projekty i pomysły oraz towarzyszyć pracy naszym grafikom by przygotowane torby spełniały państwa wymagania i preferencje.

Torby papierowe z nadrukiem są idealnym rozwiązaniem zarówno jako torby do pakowania produktów sprzedaży, jak i celów marketingowych. Dzięki odpowiedniej gramaturze dostosowanej do przeznaczenia torby uniosą z pewnością zarówno dość ciężkie i spore zakupy, jak i grube reklamowe foldery informacyjne oraz gadżety i upominki. Dobra jakościowo torba papierowa z nadrukiem pozytywnie wpływa na postrzeganie firmy jako równie solidnej i godnej zaufania jak torby, którym sami zaufali.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony