Przyjazne środowisku torby papierowe i foliowe z logo

W realiach współczesnego świata bardzo istotnym aspektem wszelkiej działalności człowieka jest troska o ekologię. Każdego dni na różne sposoby staramy się dbać o czystość środowiska naturalnego. Firma MM-flex dokłada wszelkich starań, aby móc Państwu zaoferować jak najszerszy wachlarz rozwiązań proekologicznych. Z tego powodu w naszej ofercie znajdziecie między innymi ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Oczywiście same produkty ekologiczne nie rozwiązują sprawy dbania o ochronę środowiska. Należy jeszcze umiejętnie z nich korzystać – dlatego zachęcamy do wielokrotnego używania oferowanych przez nas toreb, a w przypadku ich zużycia do poprawnej segregacji.

Torby ekologiczne pozwolą także na stworzenie pozytywnego wizerunku Państwa przedsiębiorstwa. Klienci doceniają bowiem firmy korzystające z rozwiązań przyjaznych środowisku.

drukowana stopka torby ekologiczne

FOLIA EKO

Dostępne u nas torby foliowe powstają neutralnej dla środowiska i nadającej się do powtórnego przerobu (recyklingu). W ramach potwierdzenia użycia materiału przyjaznego środowisku na naszych produktach umieszczamy specjalną stopkę.

drukowane okrągłe stopki torby ekologiczne

FOLIA OXYBIODEGRADOWALNA

Do produktów wytwarzanych z folii możemy dodać specjalne dodatki, dzięki którym torby ulegają przyspieszonemu rozkładowi pod wpływem czynników środowiskowych – światła i wilgoci. W ofercie posiadamy dodatki epi oraz d2w, których użycie dokumentujemy odpowiednią stopką informacyjną.

PAPIER KRAFT EKO

MMflex proponuje Państwu torby papierowe z nadrukiem wykonane ze specjalnego typu papieru o bardzo atrakcyjnym, brązowo-szarym kolorze. Przy ich produkcji niewykorzystywane są żadne związki wybielające.

Eko Kraft
Technologia epi

Stopka informująca o użyciu dodatku epi

Technologia d2w

Stopka informująca o użyciu dodatku d2w

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony