Worki i woreczki firmowe – torby foliowe producenta MMflex

  • Wytwarzane są z trzech rodzajów folii: HDPE, LDPE lub CAST, o grubości w zakresie 8-100 mikrometrów.
  • Możemy je wykonać ze zgrzewem dolnym lub zgrzewami bocznymi.
  • Woreczki z cieńszej folii (do 20 mikrometrów) stosuje się głównie w przemyśle spożywczym, do pakowania wypieków. Worki z grubszej folii mają szerokie zastosowanie, uzależnione od potrzeb danej branży

Woreczki foliowe z nadrukiem

MM-flex to producent oferujący torby foliowe, w tym worki i woreczki foliowe z nadrukiem, wytwarzane z trzech rodzajów folii: HDPE, LDPE lub CAST, o grubości w zakresie 8-100 mikrometrów. Oferowane przez nas produkty mogą być wykonane zarówno ze zgrzewem dolnym, jak i zgrzewami bocznymi. W naszej ofercie znajdą Państwo rodzaje folii różniące się między sobą grubością. Oferowane przez nas worki dostępne wersji cieńszej – do 20 mikrometrów – stosuje się je głównie w przemyśle spożywczym do pakowania wypieków. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby zostały wykorzystane w innym celu. Z kolei worki z grubszej folii – do 100 mikrometrów – mają dużo szersze zastosowanie, uzależnione od potrzeb danej branży.

Wybierając nasze torby foliowe (worki i woreczki), macie Państwo gwarancję wyboru produktu najlepszego producenta. Dostępne w naszym asortymencie wyroby są bowiem wykonane z wysokiej klasy folii polietylenowej. Cechuje je wysoka wytrzymałość oraz trwałość. Dzięki stosowaniu najnowszych technik nadruku możecie być Państwo pewni, że wszystkie nasze woreczki z nadrukiem to torby foliowe przyciągające wzrok swoim niezwykle atrakcyjnym wyglądem. Zamówienie wysokiej jakości toreb foliowych w postaci woreczków z logiem oraz wybranymi danymi dotyczącymi Państwa firmy to prosty, skuteczny oraz niedrogi sposób na reklamę.

Wszystkie nasze projekty są indywidualnie dostosowane do potrzeb, wymagań oraz preferencji klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przykładowymi realizacjami:

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony