Foliowe reklamówki typu koszulka z nadrukiem firmowym

  • Torby z zakładkami bocznymi i zgrzewem dolnym, potocznie zwane zrywkami.
  • Typowy dla tego rodzaju toreb uchwyt (podwójne uszy z zakładkami bocznymi zakończone zgrzewem) nadaje im dużą wytrzymałość i pojemność.
  • Koszulki z folii o grubości od 9 do 20 mikronów wykonywane są tylko z foli HDPE. Koszulki z folii LDPE wykonywane są od grubości 30 mikronów.
  • Koszulki wykorzystywane są głównie w sprzedaży detalicznej.
reklamówki foliowe z nadrukiem

Reklamówki firmowe z nadrukiem

Reklamówki foliowe z nadrukiem firmowym tworzone przez MM-flex to produkty najwyższej jakości. Popularnie zwane zrywkami torebki foliowe z nadrukiem posiadają boczne zakładki i zgrzewany dół, dzięki czemu są szczególnie wytrzymałe i odporne nawet na spore obciążenie. Uchwyt reklamówek, typowy dla tego rodzaju produktów, to podwójne uszy z zakładkami bocznymi zakończone zgrzewem, które dodają wytrzymałości i pojemności. Koszulki foliowe o niskiej grubości wykonywane są tylko z folii HDPE, jest to od 9 do 20 mikronów. Te grubsze, od 30 mikronów tworzone są już z foli LDPE. Nadruk firmowy na reklamówkach foliowych jest trwały, od prostych logotypów aż do trudnych, pełnokolorowych grafik. Reklamówki firmowe standardowo mają kolor półprzezroczysty bądź biały, istnieje jednak możliwość farbowania całości z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii. Torby tworzone są z dbałością o środowisko, zależy nam, aby nasze torby były ekologiczne, neutralne i w pełni poddające się recyklingowi.

Reklamówki foliowe z nadrukiem firmowym są szczególnie przydatne przy sprzedaży detalicznej do pakowania niewielkich i niezbyt ciężkich zakupów. Przeważnie takie zrywki dołączane są do zakupów, nawet darmowo, istotne jest więc żeby były dobrej jakości oraz nieszkodliwe dla środowiska. Zapraszamy zatem do zapoznania się z galerią i ofertą naszych reklamówek foliowych z nadrukiem firmowym, które korzystnie wpłyną na postrzeganie firmy.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony