Market i DKT – rewelacyjne foliowe reklamówki z nadrukiem

  • Torby z uchwytem w postaci wycięcia na dłoń, potocznie zwanym nerką, fasolką.
  • Dostępne dwa rodzaje wzmocnień: DKT – dodatkowy kawałek folii podklejany lub dogrzewanym w miejscu wycięcia na dłoń – lub 7 cm zakładka górna.
  • Produkowane są z folii LDPE, MDPE i HDP o grubości od 9 do 100 mikronów (zakres różni się w zależności od rodzaju surowca) z możliwość wykonania zakładek bocznych lub dolnej.
  • Torby typu market i DKT wykorzystywane są zarówno do pakowania produktów w sprzedaży detalicznej jak i do celów marketingowych (np. na konferencjach czy targach).

Pobierz makietę produktu: pdf

Reklamówki z nadrukiem firmy MM-flex to produkty najwyższej jakości. Torby potocznie nazywane nerką lub fasolką, czyli reklamówki typu market posiadają uchwyt w postaci wycięcia na dłoń. Uchwyt ten został dodatkowo wzmocniony kawałkiem folii podklejonej lud dogrzanej w miejscu wycięcia na dłoń, czyli DKT bądź 7-centymetrową zakładką górną, które są gwarancją trwałości i wytrzymałości toreb nawet przy przenoszeniu sporych ciężarów. Wszystko zależy od przeznaczenia torby. Jako klienci mają państwo wpływ na wygląd i najdrobniejsze szczegóły od początku współpracy. Na każdym etapie mogą państwo liczyć na nasze wsparcie. Nasze reklamówki z nadrukiem tworzone są z folii LDPE, MDPE oraz HDP, których grubość waha się od 9 do 100 mikronów, zakres jednostek różni się w zależności od rodzaju użytego surowca. Torby mogą mieć także zakładki dolne wpływające korzystnie na komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Reklamówki z nadrukiem charakteryzują się najwyższą jakością wykonywanych nadruków. Od najprostszych grafik aż po pełnoformatowe fotorealistyczne nadruki mogą państwo liczyć na wysokogatunkowe produkty. Reklamówki MM-flex są neutralne dla środowiska i przeznaczone do powtórnego przetworzenia. Torby typu market idealnie sprawdzą się zarówno do pakowania produktów sprzedaży detalicznej, jak i przy okazji marketingowych eventów. Podczas konferencji czy targów sygnowane własnym logo reklamówki pozytywnie wpływają na postrzeganie firmy.

© 2022 MM FLEX   Mapa strony