Strategia firmy MM-flex polega na wąskiej specjalizacji w zakresie produkcji głównie toreb z indywidualnym nadrukiem. Gwarantuje to najwyższą jakość produktów i obsługi. Nasze realizacje tworzymy dla każdej branży, biorąc zawsze pod uwagę specyfikę działalności i potrzeby klientów. MM-flex jest firmą działającą międzynarodowo, obsługującą klientów z Czech, Słowacji, Szwecji, Austrii, Niemiec czy Wielkiej Brytanii. Jednocześnie stale dbamy o podnoszenie jakości i różnorodności naszej oferty poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań oraz dostosowanie ich do aktualnych potrzeb klientów. W naszym portfolio znajdziecie Państwo różnego rodzaju torby oraz worki polietylenowe. Formą dywersyfikacji portfela produktowego było wprowadzenie w 2009 roku toreb i teczek papierowych.

Torby papierowe z nadrukiem

Torby papierowe z nadrukiem kojarzą nam się z produktem ekskluzywnym i jednocześnie ekologicznym. Najczęściej możemy się z nimi spotkać w piekarniach, drogeriach, a nawet u jubilera. Ogółem rzecz ujmując w każdym miejscu, gdzie estetyczne pakowanie ma znaczenie. Taki sposób pakowania potwierdza, że otrzymujemy produkt cieszący się prestiżem, a tym samym nawet jego osłona zasługuje na lepszy wygląd. Oczywiście wpływa to, jak najbardziej zachęcająco na wszystkie osoby, które widzą dane logo na takim opakowaniu.

Nasze torby papierowe z nadrukiem możemy wykonać na czterech różnych rodzajach papieru – Krafcie, kredzie, offsecie oraz ozdobnym. Każdy z nich posiada swoje unikalne właściwości, które można idealnie wykorzystać do tworzenia najróżniejszych wzorów i kompozycji. Gramatura naszych materiałów sięga od 70 do 350mg/m2.

Warto pamiętać o tym, że zależnie od tego, jaki papier wykorzystamy, otrzymamy nieco inne kolory oraz gramaturę torby. Jeżeli chodzi o nadruk to mamy dostęp do kilkunastu tysięcy odcieni z różnych palet, więc skomponowanie pożądanych wzorów oraz świetnie prezentującego się logo nie sprawi nam żadnych trudności. Nasze doświadczenie pozwala nam także na druk skomplikowanych wzorów, a nawet zadruk całej powierzchni.

Jeżeli są państwo zainteresowani naszymi usługami, gorąco zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie pomożemy w doborze odpowiednich środków, materiałów oraz podzielimy się doświadczeniem, aby byli Państwo jak najbardziej usatysfakcjonowani zarówno z poziomu obsługi klienta, a także efektem naszej pracy.

MM FLEX sp. z o.o.

ul. Jodłowa 11
41-506 Chorzów
tel.: +48 531-531-482
tel.: +48 531-531-483
info@mmflex.pl

© 2022 MM FLEX   Mapa strony