Aktualnie poszukujemy pracowników:

Do wyświetlenia ogłoszeń wymagany jest program Acrobat Reader lub inna przeglądarka dokumentów pdf.

Dlaczego warto pracować w firmie MM-flex oferującej torby z nadrukiem?

MM-flex to lider w Polsce w branży produkującej oraz projektującej torby z nadrukiem mogący pochwalić się ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w sektorze B2B. Wieloletnia obecność na rynku oraz korzystanie z najlepszych rozwiązań technologicznych pozwala nam na oferowanie usług najwyższej jakości w pełni dopasowanych do potrzeb i wymagań klienta.

Nasze usługi mają charakter kompleksowy – od projektu po dostawę – i skierowane są do różnorodnych branż. Na każdym etapie realizacji projektu zapewniamy pełne wsparcie. Od początku naszej działalności, zrealizowaliśmy ponad trzydzieści tysięcy zleceń dla tysięcy kontrahentów z Polski, Czech, Słowacji oraz innych państw europejskich. Oferowane przez nas torby z nadrukiem stanowią idealne połączenie jakości, wytrzymałości oraz designu. Nasze produkty zapewniają setkom naszych klientów skuteczną reklamę, która pozwala na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasz zespół – kilkunastu doświadczonych doradców – dokłada wszelkich starań do jakości obsługi oraz reprezentuje indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli chcesz stać się jednym z nas, zapraszamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego. W codziennej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i konsekwencją, stale ulepszając to, co wypracowaliśmy przez blisko 25 lat naszej działalności, aby mieć pewność, że swoim klientom zapewniamy najlepsze rozwiązania istniejące w branży toreb reklamowych.

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@mmflex.pl

MM FLEX sp. z o.o.
ul. Ks. Jana Gałeczki 76
41-506 Chorzów
tel.: +48 531-531-482
tel.: +48 531-531-483
info@mmflex.pl

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony