O nas / produkcja

Produkujemy torby foliowe oraz papierowe z nadrukiem

MM-flex to producent oferujący torby z nadrukiem zarówno papierowe, jak i foliowe. Dzięki wąskiej specjalizacji – nadruki na foliowych i papierowych torbach – i bogatemu doświadczeniu w obsłudze firm działających w różnych branżach w Polsce i za granicą, zyskaliśmy silne zaplecze w zakresie produkcji toreb. Jesteśmy specjalistami w naszej dziedzinie. Gwarantujemy sprawną obsługę, od etapu pomysłu, aż po realizację i zamówienie. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz darmową dostawę. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu dostarczamy produkty o najwyższej jakości. Dbamy o ekologię, dlatego nasze torby wykonywane są z neutralnych dla środowiska materiałów, nadających się w pełni do recyklingu, czyli powtórnego przetworzenia. Torby z nadrukiem naszej produkcji charakteryzują się trwałą grafiką oraz wysoką rozdzielczością i pasowaniem kolorów.

Posiadamy szeroki wachlarz kategorii i typów produktów, od prostych toreb papierowych z czarno białym logo aż do zadrukowanych w fotorealistyczne wzory foliopaki. Korzystamy z wielu rodzajów papieru oraz folii, niezwykle trwałych, wśród nich wyróżnić można papier kredowy, papier kraft, folie CPP, czyli polipropylenowa folia nieorientowana. Dzięki specjalnym dodatkom do folii nasze torby z nadrukiem mogą ulegać szybszemu rozkładowi pod wpływem warunków atmosferycznych. Produkcja odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz najwyższych standardów. Otrzymują państwo więc produkt w najlepszym gatunku.

Naszymi wizytówkami są realizacje, które dostarczamy klientom.
Wykonujemy torby dla każdej branży.

Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, dzięki któremu dostarczamy produkty o najwyższej jakości. Wykonujemy także nadruki fotorealistyczne, charakteryzujące się wysoką rozdzielczością i pasowaniem kolorów.

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach przeglądając ofertę TOREB FOLIOWYCHTOREB PAPIEROWYCH z nadrukiem.

Made by techia Design by © 2016 MM FLEX   Mapa strony